Modelářské prodejny

Patříte-li mezi modeláře, nadšence hobby modelářství jste na správné místě !

 

Portál ModelářskéProdejny.cz

Vám umožní příjemné vyhledávání v kategori modelářské obchody, modelářský bazar,  modelářské prodejeny s modely železnic, RC letadel , RC auta, modely aut, modely vrtulníků a jiných doplňků pro modeláře.

 

Diskuzní fóra o modelářství

Podělte se o své zážitky, rady modelářům, problémy s RC modely, o fotogalerie RC modelů s ostaními na diskuzních fórech zabývající se tématem RC modelářství a stavěním modelů.

Zde Vám nabízíme několik typů a odkazů na diskuzní fóra o rc modelech a modelářství. Více...

Vlaky Zezulka Modelová železnice TT a HO RC MODELY Modelfun.cz - RC modely pro každého Digimodely.cz www.rc66.cz

Modely železnic

Modely železnic

Modelářské prodejny a obchody s modely vláčků, nepřeberným výběrem RC letadel a autíček na dálkové ovládání vždy něco nabízí pro malé i velké modeláře. O Vánocích o to víc...... Každý kluk by rád pod stromečkem nalezl model železnice. Vláčky ...

 

Modely železnic, modely vláčků, umělé krajinky, mašinky a vagóny elektrických vláčků byli snem snad každého kluka, ale i tatínků a dědečků.

S každou novou výhybkou nebo modelem lokomotivy uděláte určitě velkou radost nejednomu modeláři.

Modely vláčků v zmenšeném měřítku vždy dokázali pohltit na dlouhé hodiny oči nejednoho chlapeckého srdce.

 

Modely železnic jsou zmenšeninou skutečných železnic  a krajiny a budouv v různém měřítku.

Mnohdy jsou tyto modely železnic provedeny do neskutečných detailů od provedení modelu lokomotivy až po ztvárnění dokonalé iluze fungujícího města.

 

 

Měřítko železnic

Modely vláčků a doplňky k modelové železnici se vyrábějí v různých měřítkách. A to od nejmenších modelů vláčků s označením Z až po ty největší modely elektrických vláčků s označením II v měčítku 1 : 22,5.

 

Z 1 : 220 6,5 mm  
N 1 : 160 9 mm  
TT 1 : 120 12 mm  
H0 1 : 87 16,5 mm  
S 1 : 64 22,5 mm  
0 1 : 45 32 mm  
I 1 : 32 45 mm  
II (G) 1 : 22,5 64 mm  

 

Mezi nejoblíbenější, nám z dětských let dobře známé, a nejrozšířenější patří měřítko modelu železnic HO. Ti co měli doma menší měřítko modelů vláčků TT brali toto modelářské hobby opravdu vážně. Modely železnic některých kamarádů často zabírali celé místnosti.

Modely vláčků

 

Modelářské prodejny jsou plné modelů lokomotiv různých druhů. Naleznete zde lokomotivy od nejstarších parních až po moderní elektrické lokomotivy. Modely, propracované do nejmenších detailů, eletrických vláčků můžete koupit v modelářskách prodejnách v různých měřítkách ku skutčné velikosti.

Dnes nabízí modelářské obchody modely železnic, vagónů, lokomotiv všech světových výrobců doplňků pro železniční modelářství: PIKO, Fleischmann, Roco, Tillig, Busch

Na pultech modelářských prodejen naleznete vagóny TT mnoha typů. Od vagónku na dřevo až po osobní vagóny.

 

Modelová železnice

Začínáme stavět modelové kolejiště ! Jak postavit modelovou železnici ?

Rozhodnete-li se postavit si doma model železnice, bude potřeba na prvním místě si rozvrhnout kam takové kolejiště umístíme a jak bude model železnice velký.

Následně vypracujeme plán kolejiště a zakreslíme si do plánu pro představu jak bude vypadat výsledný model krajiny kolem kolejí.

 

  

Plánek kolejiště

Startovní sety jsou ideálním řešením jak začít stavět model železnice. Ty startovní sety vláčků většinou obsahují základní kolejiště ve tvaru oválu spolu s modelem vlakové soupravy. Starovní sety elektrických vláčků spolu s dalšími doplňky pro modeláře a železniční modelářství naleznete ve specializovaných prodejnách pro modeláře.

 

 

 

Koleje, kolejište TT, HO, modely budov, nádražní budovy, modely lidí - figurky, modely krajiny.

To vše naleznete v modelářských obchodech, které naleznete v katalogu modelářských prodejen na tomto portálu Modelářské prodejny.cz

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Výstava RC modelů

obrazek Výstaviviště PVA Letňany již brzy čeká velký nával modelářů a hobby nadšenců do rc techniky. Výstava rc modelů MODEL HOBBY 2012 již za pár dní ! Více ...

Modely železnic

obrazek Modelářské prodejny a obchody s modely vláčků, nepřeberným výběrem RC letadel a autíček na dálkové ovládání vždy něco nabízí pro malé i velké modeláře. O Vánocích o to víc...... Každý kluk by rád pod stromečkem nalezl model železnice. Vláčky ... Více ...

RC Dárky Pro Radost !

obrazek

Už víte jako uděláte radost manželovi modeláři ? Tipy na dárky pod stromeček.

Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.